Fanaberia - Studio Urody 43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 39 tel 32 615 68 82 e-mail: kontakt@urodafanaberia.pl

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać
bieżące informacje na swój adres e-mail.
Twój e-mail:

Oferta
  1. zabiegi na ciało
  2. zabiegi na twarz
  3. pielęgnacja stóp
  4. pielęgnacja rąk
  5. zabiegi na oczy i usta

mezopen (mezoterapia mikro-igłowa)

Nie można cofnąć czasu ale można go zatrzymać!


MEZOPEN to nowy standard wśród zaawansowanych zabiegów mezoterapi mikroigłowej. To urządzenie do mikronakłuć skóry o regulowanej głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm, które dostarcza do tkanek kwas hialuronowy oraz płynne składniki aktywne i koktajle witaminowe.

MEZOPEN wyposażone jest z JEDNORAZOWE, STERYLNE głowice z igiełkami. Unikalna budowa sprężynowych igieł, wykorzystujących zautomatyzowany ruch, wzmacnia rezultaty, oferując jednocześnie bardziej kontrolowane i bezpieczniejsze metody leczenia.

Poprzez zautomatyzowany ruch nakłuć minimalizuje ból i dyskomfort pacjenta, wpływa na lepsze wchłanianie preparatów takich jak; kwas hialuronowy, kolagen, witaminy, peptydy. W efekcie skóra odzyskuje świeży, odżywiony i młodzieńczy wygląd. Skóra reaguje na mikronakłócia jak na mikrouszkodzenia. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze, w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.


 

Harmonogram zabiegów: Zalecana ilość to 3  zabiegi co 14 dni.

Cennik