Fanaberia - Studio Urody 43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 39 tel 32 615 68 82 e-mail: kontakt@urodafanaberia.pl

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać
bieżące informacje na swój adres e-mail.
Twój e-mail:

Oferta
  1. zabiegi na ciało
  2. zabiegi na twarz
  3. pielęgnacja stóp
  4. pielęgnacja rąk
  5. zabiegi na oczy i usta

endermologia (cellulit)

Endermologia - numer 1 na świecie w walce z cellulitem jest wykorzystywana do:
- zwalczania cellulitu
- modelowania sylwetki
- ujędrnienia

Jako jedyna w USA metoda ta uzyskała potwierdzenie skuteczności działania od FDA a dodatkowo jako metoda absolutnie nieinwazyjna, pobudzająca jedynie naturalne procesy w organizmie, jest aktualnie uznawana za numer 1 na całym świecie.
Masaż Endermologie® jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z celulitem. Zostało to udowodnione klinicznie w wielu niezależnych badaniach, przeprowadzanych przez czołowe ośrodki naukowe. Jej skuteczność potwierdzają między innymi: Uniwersytet Los Angeles, Uniwersytet Nowojorski, Uniwersytet Vanderbilt, Centrum Biologii Molekularnej w Mediolanie, Uniwersytet w Sienie, Instytut Kardiologiczny w Mińsku oraz Uniwersytet Brukselski. Metoda ta posiada także atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności, co ostatecznie potwierdza jej skuteczność, uzyskanie go jest bowiem bardzo trudne.

Urządzenie wyposażone jest w kilkadziesiąt programów do zwalczania cellulitu w różnej fazie rozwoju ( bolesny, obrzękowy, w stadium zwłóknienia, stwardnienia), do likwidacji złogów tłuszczu, do ujędrnienia skóry ciała oraz programy do stosowania po operacjach plastycznych i liposukcji. Technika wykonania zabiegu Opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby uzyskać pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniony ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Zabiegi wykonywane są w serii. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem, zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. Znakomite wyniki, jakie daje Endermologia® można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów.

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu drenującego wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.
Pojedynczy zabieg trwa około 35 minut. W jego trakcie masujemy całe ciało, skupiając się na miejscach szczególnie dotkniętych cellulitem. Aby uzyskać najlepsze efekty, endermologia wykonywana jest w seriach od 10 zabiegów, jeden-dwa razy w tygodniu. Jednocześnie można stosować inne zabiegi redukujące celulit i modelujące sylwetkę. Najlepsze rezultaty uzyskujemy poprzez połączenie Endermologii z mezoterapią bezigłową. Efekty są naprawdę rewelacyjne.photo photo

Wskazania: •    redukcja cellulitu
•    ujędrnienie skóry
•    modelowanie sylwetki
•    drenaż limfatyczny
•    likwidacja otyłości
•    pobudzenie syntezy kolagenu
•    zmniejszenie retencji wody
•    pobudzenie wymiany komórkowej

Przeciwskazania: •    przepuklina
•    naczyniaki
•    żylaki, zapalenie żył
•    nowotwory
•    ciąża (4miesiące po porodzie, 6 po cięciu cesarskim)
•    uszkodzenia skóry
•    zażywanie leków na krzepliwość krwi

Harmonogram zabiegów: Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 14 do 20 zabiegów wykonywanych z częstotliwością dwa razy w tygodniu.

Cennik